Nabídka práce – ÚHÚL Olomouc

Helena DrozdováCo je nového, Pracovní nabídky

Projektant monitoringu lesů

Místo výkonu práce: Olomouc

Datum nástupu: dle dohody

Popis pozice:
Na této pozici budete zodpovědný/á za provádění lesnického monitoringu. Jedná se o měření především v rámci trvalých zkusných ploch. Pozice je ideální pro milovníky týmové práce v
terénu, hodně času totiž strávíte s kolegy na vícedenních výjezdech. Terénní práce s moderními přístroji probíhají v dubnu až říjnu. V dalších měsících vás čeká příprava podkladů,
odevzdávání dat a zapojení se do některých z našich dalších činností. Podílet se můžete také na rozvoji nových postupů monitoringu lesů.

Nabízíme:

  • odbornou profesi, která má výlučné postavení v lesnictví
  • osobní rozvoj a další vzdělávání, zaučení je samozřejmostí
  • podporu při dalším studiu a odborném růstu
  • smlouvu na dobu určitou, s výhledem změny na dobu neurčitou
  • platové ohodnocení podle zákona č. 262/2006 Sb. v platném znění a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění
  • pružnou pracovní dobu
  • kombinaci práce v terénu a kanceláři
  • dovolenou v délce 5 týdnů, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na stravné
  • kvalitní OOPP a vybavení do terénu

Požadujeme:

  • vzdělání lesnického směru (VŠ, SŠ)
  • odpovídající zdravotní stav
  • schopnost sebevzdělávání, zájem o odborný růst
  • schopnost týmové spolupráce, spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • ochotu pracovat na vícedenních výjezdech v době venkovní sezóny

Výhodou:

  • zájem o nejmodernější technologie využívané při monitoringu lesů

V případě Vašeho zájmu nám prosíme zašlete Váš životopis na adresu nabor@uhul.cz. Děkujeme.

Nabídka pracovní pozice ve formátu pdf ke stažení zde.

Případné dotazy zodpoví:
Bc. Tomáš Zamec, tel: 581 083 401