Nabídka zaměstnání — Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.

Ctirad JuráňCo je nového, Pracovní nabídky

Do naší lesní výroby hledáme vhodného pracovníka/pracovnici na pozici hajného na revír Moravská Třebová

Pro pozici hajný

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ lesnické, VŠ lesnické
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelská znalost práce na PC
  • spolehlivost, bezúhonnost, loajalita
  • pečlivost, samostatnost, flexibilita
  • komunikační a organizační schopnosti
  • výkon funkce v oblasti Moravské Třebové

 Náplň práce:

  • zajištění těžebních prací na svěřeném úseku a s tím související logistikou
  • zajištění pěstebních prací na svěřeném úseku
  • zajištění komunikace s revírníkem a s dodavateli
  • zadávání výroby do interního systému a práce spojené s uzávěrkou za úsek

Nabízíme:

  • zajímavá práce v lesním prostředí
  • zaučení do pozice, systematické vedení a pravidelné vzdělávání
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • vozidlo, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Typ úvazku: HPP

Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o. – O nás – Jobs.cz

Kontaktní osoba:

Martin Schenk
Stumpage Expert
Wood Procurement
Stora Enso Wood Products Zdirec s.r.o.

martin.schenk.ext@storaenso.com

Direct:  +420 720 730 593
Mobile:  +420 720 730 593

Nadrazni 66
582 63 Zdirec nad Doubravou, Czech Republic