Suplování:   Středa 14.11.2018 (2. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.C

 

OCMU

OCMU

OCMU

OCMU

OCMU

OCMU

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bartoš Luboš

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Hub Petr

..

..

..

..

-

-

<>

..

-

-

Janáčková Simona

       

..

-

-

-

-

-

Menšík Miroslav

 

-

-

-

-

Hl

Hl

     

Palacká Alice

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

Skotnica Aleš

 

-

..

..

..

..

-

     

Šuba Marek

..

..

..

..

..

..

..

..

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

BIO

 

(212)

výměna <<

Straková Karla

z 7.hod

 

4.hod

CHE

   

výměna >>

 

na 7.hod

 

6.hod

BIO

 

(212)

výměna <<

Straková Karla

z 22.11. (Čt) 0.hod

 

6.hod

DEJ

   

výměna >>

 

na 22.11. (Čt) 0.hod

 

7.hod

CHE

 

(212)

výměna <<

Babicová Petra

z 4.hod

 

7.hod

BIO

   

výměna >>

 

na 4.hod

1.B

0.hod

MAT

CD

 

odpadá

 

(St)

 

1.hod

CJL

 

(39)

přesun <<

Beláň Jan

z 6.hod

 

1.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2.hod

CJL

 

(402)

přesun <<

Beláň Jan

z (2.11. 0.hod)

 

2.hod

CHE

   

odpadá

 

(Sk)

 

3.hod

MAT

 

(209)

přesun <<

Straková Karla

z 4.hod

 

3.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Sk)

 

4.hod

VKO

 

(102)

přesun <<

Laryšová Veronika

z 1.hod

 

4.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

AJ

A1AB

(410)

přesun <<

Kudláčková Regina

z 7.hod

 

5.hod

AJ

A1CD

(405)

přesun <<

Jalůvková Jaroslava

z 7.hod

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

7.hod

AJ

A1AB

 

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

AJ

A1CD

 

přesun >>

 

na 5.hod

1.C

4.hod

MAT

 

(35)

navíc

Babicová Petra

 
 

4.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Sk)

 

5.hod

MAT

AB

 

odpadá

 

(Bb)

2.A

0.hod

NLP

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

1.hod

NLP

 

(102)

přesun <<

Juráň Ctirad

z 0.hod

 

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Hb)

 

5.hod

TEV

AB

(27)

spojí

Holcová Barbora

(Me)

 

6.hod

TEV

AB

(27)

spojí

Holcová Barbora

(Me)

2.B

1.hod

LEB

 

(205)

výměna <<

Církva Radim

z 4.hod

 

1.hod

NLP

   

výměna >>

 

na 4.hod

 

2.hod

LEB

 

(205)

přesun <<

Církva Radim

z 5.hod

 

2.hod

NJ

N2CD

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

2.hod

NJ

N2AB

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

NJ

N2CD

(102)

přesun <<

Nováková Hana

z 2.hod

 

3.hod

NJ

N2AB

(111)

přesun <<

Laryšová Veronika

z 2.hod

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Hb)

 

4.hod

NLP

 

(205)

výměna <<

Církva Radim

z 1.hod

 

4.hod

LEB

   

výměna >>

 

na 1.hod

 

5.hod

VKO

 

(39)

přesun <<

Beláň Jan

z 8.hod

 

5.hod

LEB

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

 

8.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.C

0.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

 

4.hod

AJ

A1AB

(402)

přesun <<

Dobešová Iva

z 5.hod

 

4.hod

NJ

N1CD

(111)

přesun <<

Nováková Hana

z 5.hod

 

4.hod

LEB

   

odpadá

 

(Pk)

 

5.hod

AJ

A1AB

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

5.hod

NJ

N1CD

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

6.hod

NJ

N2AB

(102)

přesun <<

Laryšová Veronika

z 8.hod

 

6.hod

AJ

A2CD

(304)

přesun <<

Jalůvková Jaroslava

z 8.hod

 

7.hod

CJL

   

odpadá

 

(Bn)

 

8.hod

NJ

N2AB

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

AJ

A2CD

 

přesun >>

 

na 6.hod

3.B

0.hod

MYS

AB

(305)

přesun <<

Kutý Miroslav

z 21.11. (St) 0.hod

 

0.hod

HUL

CD

(312)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 21.11. (St) 0.hod

 

0.hod

ITL

CD

 

odpadá

 

(Zl)

 

0.hod

ELH

AB

 

odpadá

 

(Šb)

 

1.hod

MYS

AB

(413)

přesun <<

Kutý Miroslav

z 21.11. (St) 1.hod

 

1.hod

HUL

CD

(312)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 21.11. (St) 1.hod

 

1.hod

ITL

CD

 

odpadá

 

(Zl)

 

1.hod

ELH

AB

 

odpadá

 

(Šb)

 

2.hod

MYS

AB

(413)

přesun <<

Kutý Miroslav

z 21.11. (St) 2.hod

 

2.hod

HUL

CD

(312)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 21.11. (St) 2.hod

 

2.hod

ITL

CD

 

odpadá

 

(Zl)

 

2.hod

ELH

AB

 

odpadá

 

(Šb)

 

3.hod

MYS

AB

(413)

přesun <<

Kutý Miroslav

z 21.11. (St) 3.hod

 

3.hod

HUL

CD

(312)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 21.11. (St) 3.hod

 

3.hod

ITL

CD

 

odpadá

 

(Zl)

 

3.hod

ELH

AB

 

odpadá

 

(Šb)

 

4.hod

MYS

CD

(413)

přesun <<

Kutý Miroslav

z 21.11. (St) 4.hod

 

4.hod

HUL

AB

(23)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 21.11. (St) 4.hod

 

4.hod

ITL

AB

 

odpadá

 

(Zl)

 

4.hod

ELH

CD

 

odpadá

 

(Šb)

 

5.hod

MYS

CD

(413)

přesun <<

Kutý Miroslav

z 21.11. (St) 5.hod

 

5.hod

HUL

AB

(312)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 21.11. (St) 5.hod

 

5.hod

ITL

AB

 

odpadá

 

(Zl)

 

5.hod

ELH

CD

 

odpadá

 

(Šb)

 

6.hod

MYS

CD

(402)

přesun <<

Kutý Miroslav

z 21.11. (St) 6.hod

 

6.hod

HUL

AB

(413)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 21.11. (St) 6.hod

 

6.hod

ITL

AB

 

odpadá

 

(Zl)

 

6.hod

ELH

CD

 

odpadá

 

(Šb)

 

7.hod

MYS

CD

(413)

přesun <<

Kutý Miroslav

z 21.11. (St) 7.hod

 

7.hod

HUL

AB

(312)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 21.11. (St) 7.hod

 

7.hod

ITL

AB

 

odpadá

 

(Zl)

 

7.hod

ELH

CD

 

odpadá

 

(Šb)

3.C

0.hod

LET

AB

(27)

výměna <<

Skříčil Václav

z 28.11. (St) 0.hod

 

0.hod

PRA

CD

(103)

výměna <<

Kandler Lukáš

z 28.11. (St) 0.hod

 

0.hod

MYS

   

výměna >>

 

na 28.11. (St) 0.hod

 

1.hod

LET

AB

(27)

výměna <<

Skříčil Václav

z 28.11. (St) 1.hod

 

1.hod

PRA

CD

(103)

výměna <<

Kandler Lukáš

z 28.11. (St) 1.hod

 

1.hod

MYS

   

výměna >>

 

na 28.11. (St) 1.hod

 

2.hod

LET

AB

(27)

výměna <<

Skříčil Václav

z 28.11. (St) 2.hod

 

2.hod

PRA

CD

(103)

výměna <<

Kandler Lukáš

z 28.11. (St) 2.hod

 

2.hod

MYS

   

výměna >>

 

na 28.11. (St) 2.hod

 

3.hod

LET

AB

(27)

výměna <<

Skříčil Václav

z 28.11. (St) 3.hod

 

3.hod

PRA

CD

(103)

výměna <<

Kandler Lukáš

z 28.11. (St) 3.hod

 

3.hod

MYS

   

výměna >>

 

na 28.11. (St) 3.hod

 

4.hod

LET

CD

(27)

výměna <<

Skříčil Václav

z 28.11. (St) 4.hod

 

4.hod

PRA

AB

(103)

výměna <<

Kandler Lukáš

z 28.11. (St) 4.hod

 

4.hod

HUL

   

výměna >>

 

na 28.11. (St) 4.hod

 

5.hod

LET

CD

(102)

výměna <<

Skříčil Václav

z 28.11. (St) 5.hod

 

5.hod

PRA

AB

(103)

výměna <<

Kandler Lukáš

z 28.11. (St) 5.hod

 

5.hod

HUL

   

výměna >>

 

na 28.11. (St) 5.hod

 

6.hod

LET

CD

(111)

výměna <<

Skříčil Václav

z 28.11. (St) 6.hod

 

6.hod

PRA

AB

(103)

výměna <<

Kandler Lukáš

z 28.11. (St) 6.hod

 

6.hod

HUL

   

výměna >>

 

na 28.11. (St) 6.hod

 

7.hod

LET

CD

(27)

výměna <<

Skříčil Václav

z 28.11. (St) 7.hod

 

7.hod

PRA

AB

(103)

výměna <<

Kandler Lukáš

z 28.11. (St) 7.hod

 

7.hod

HUL

   

výměna >>

 

na 28.11. (St) 7.hod

4.A

1.hod

ELH

 

(104)

přesun <<

Novotná Alena

z 12.11. (Po) 1.hod

 

1.hod

OLS

   

odpadá

 

(Pk)

 

4.hod

ELH

 

(104)

přesun <<

Novotná Alena

z 19.11. (Po) 1.hod

 

4.hod

VKO

   

odpadá

 

(Jč)

 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(Sk)

4.B

0.hod

CJL

 

(25)

přesun <<

Laryšová Veronika

z 4.hod

 

0.hod

NJ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

1.hod

CJL

 

(25)

přesun <<

Laryšová Veronika

z 5.hod

 

1.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

2.hod

NJ

 

(111)

přesun <<

Nováková Hana

z 0.hod

 

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(Hb)

 

3.hod

VKO

 

(39)

přesun <<

Beláň Jan

z 1.hod

 

3.hod

OLS

   

odpadá

 

(Pk)

 

4.hod

VKO

 

(39)

přesun <<

Beláň Jan

z 28.11. (St) 1.hod

 

4.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 0.hod

 

5.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

4.C

1.- 6. hod Ochrana člověka za mim. udál.

Pedagogický dohled u třídy:

4.C, 1.- 6. hod - Menšík Miroslav, Skotnica Aleš

 

 

Suplování:   Čtvrtek 15.11.2018 (2. týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Babicová Petra

           

-

-

-

-

Bartoš Luboš

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Hub Petr

-

..

-

..

<>

..

-

-

-

-

Janáčková Simona

-

..

..

-

Db

-

-

-

-

-

Kutý Miroslav

-

-

-

<>

-

-

-

-

-

-

Palacká Alice

Ju

Ju

Ju

Ju

Ju

Ju

Ju

Ju

-

-

Šuba Marek

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

3.hod

BIO

 

(309)

přesun <<

Kudláček Martin

z 6.hod

 

3.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

 

6.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 23.11. (Pá) 3.hod

1.C

0.hod

MAT

CD

 

odpadá

 

(Bb)

 

4.hod

BIO

 

(35)

výměna <<

Straková Karla

z 22.11. (Čt) 2.hod

 

4.hod

DEJ

   

výměna >>

 

na 22.11. (Čt) 2.hod

2.A

0.hod

NLP

CD

 

spojí

Juráň Ctirad

(Pk)

 

1.hod

NLP

CD

 

spojí

Juráň Ctirad

(Pk)

 

2.hod

NLP

CD

 

spojí

Juráň Ctirad

(Pk)

 

3.hod

NLP

CD

 

spojí

Juráň Ctirad

(Pk)

 

4.hod

NLP

AB

 

spojí

Juráň Ctirad

(Pk)

 

5.hod

NLP

AB

 

spojí

Juráň Ctirad

(Pk)

 

6.hod

NLP

AB

 

spojí

Juráň Ctirad

(Pk)

 

7.hod

NLP

AB

 

spojí

Juráň Ctirad

(Pk)

2.B

1.hod

VKO

 

(39)

přesun <<

Beláň Jan

z 28.11. (St) 8.hod

 

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Hb)

 

5.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

3.A

7.hod

ELH

   

přesun >>

 

na 16.11. (Pá) 4.hod

3.B

0.hod

PEL

 

(413)

přesun <<

Kudláček Martin

z 16.11. (Pá) 1.hod

 

3.hod

OLS

 

(302)

výměna <<

Čechová Martina

z 12.11. (Po) 1.hod

 

3.hod

MYS

   

výměna >>

 

na 12.11. (Po) 1.hod

 

4.hod

RJ

R2CD

 

spojí

Dobešová Iva

(Jč)

3.C

0.hod

ELH

   

přesun >>

 

na 12.11. (Po) 3.hod

4.A

1.hod

HUL

 

(312)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 19.11. (Po) 7.hod

 

1.hod

CJL

   

odpadá

 

(Jč)

 

2.hod

ELH

 

(102)

přesun <<

Novotná Alena

z 4.hod

 

2.hod

CJL

   

odpadá

 

(Jč)

 

4.hod

PEL

 

(413)

přesun <<

Kudláček Martin

z 23.11. (Pá) 5.hod

 

4.hod

ELH

   

přesun >>

 

na 2.hod

4.C

7.hod

VKO

   

odpadá

 

(Bn)

 

 

Suplování:   Pátek 16.11.2018 (2. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.A

TEST

TEST

               

3.B

TEST

TEST

               

3.C

   

TEST

TEST

           

4.B

HON

HON

HON

HON

HON

HON

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Babicová Petra

>>

..

               

Hub Petr

-

-

-

..

<>

-

-

-

-

-

Janáčková Simona

Db

-

<>

..

..

-

-

-

-

-

Kandler Lukáš

-

<>

-

-

-

-

       

Kudláček Martin

>>

>>

-

-

..

..

-

-

-

-

Palacká Alice

-

-

..

-

..

..

-

-

-

-

Skříčil Václav

>>

..

..

>>

..

<>

       

Straková Karla

..

-

..

>>

           

Zlámal Vojtěch

-

-

-

-

           

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

BIO

 

(402)

výměna <<

Straková Karla

z 28.11. (St) 2.hod

 

4.hod

DEJ

   

výměna >>

 

na 28.11. (St) 2.hod

1.B

3.hod

AJ

A1AB

(413)

přesun <<

Kudláčková Regina

z 21.11. (St) 7.hod

 

3.hod

AJ

A1CD

(304)

přesun <<

Jalůvková Jaroslava

z 21.11. (St) 7.hod

 

3.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 13.11. (Út) 0.hod

1.C

0.hod

RJ

R2AB

(35)

spojí

Dobešová Iva

(Jč)

 

2.hod

MAT

 

(35)

výměna <<

Babicová Petra

z 27.11. (Út) 3.hod

 

2.hod

CJL

   

výměna >>

 

na 27.11. (Út) 3.hod

2.A

3.hod

NLP

 

(111)

přesun <<

Juráň Ctirad

z 12.11. (Po) 2.hod

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Hb)

 

4.hod

NLP

 

(103)

přesun <<

Juráň Ctirad

z 28.11. (St) 0.hod

 

4.hod

CJL

   

odpadá

 

(Jč)

 

5.hod

LEB

   

odpadá

 

(Pk)

2.B

1.hod

STZ

 

(111)

přesun <<

Bartoš Luboš

z (2.11. 2.hod)

 

1.hod

LEZ

   

odpadá

 

(Sč)

 

5.hod

LEB

 

(205)

výměna <<

Církva Radim

z 19.11. (Po) 1.hod

 

5.hod

LEZ

   

výměna >>

 

na 19.11. (Po) 1.hod

2.C

0.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

MAT

 

(413)

přesun <<

Babicová Petra

z 0.hod

 

4.hod

LEZ

   

odpadá

 

(Sč)

3.A

3.hod

ELH

 

(102)

přesun <<

Novotná Alena

z 22.11. (Čt) 7.hod

 

3.hod

CJL

   

odpadá

 

(Jč)

 

4.hod

ELH

 

(102)

přesun <<

Novotná Alena

z 15.11. (Čt) 7.hod

 

4.hod

MYS

   

odpadá

 

(Kl)

 

0., 1. hod Test, dotazník, ČŠI...

3.B

4.hod

CJL

 

(302)

výměna <<

Beláň Jan

z (9.11. 2.hod)

 

4.hod

ELH

   

výměna >>

 

na 9.11. 2.hod

 

0., 1. hod Test, dotazník, ČŠI...

3.C

1.hod

HUL

 

(27)

výměna <<

Podhorný Jiří

z 12.11. (Po) 5.hod

 

1.hod

MYS

   

výměna >>

 

na 12.11. (Po) 5.hod

 

2., 3. hod Test, dotazník, ČŠI...

4.A

4.hod

LET

 

(205)

přesun <<

Církva Radim

z 23.11. (Pá) 1.hod

 

4.hod

OLS

   

odpadá

 

(Pk)

 

5.hod

PEL

   

odpadá

 

(Kl)

4.B

0.- 5. hod Společný lov

4.C

0.hod

PEL

   

přesun >>

 

na 19.11. (Po) 2.hod

 

2.hod

LES

 

(209)

přesun <<

Čechová Martina

z 19.11. (Po) 2.hod

 

2.hod

OLS

   

odpadá

 

(Pk)

Pedagogický dohled u třídy:

3.A, 0., 1. hod - Babicová Petra, Zlámal Vojtěch

3.B, 0., 1. hod - Straková Karla, Zlámal Vojtěch

3.C, 2., 3. hod - Straková Karla, Zlámal Vojtěch

4.B, 0.- 5. hod - Kandler Lukáš, Skříčil Václav

3. A, 3. B - Bb, St, Zl - TEST ČŠI - Výběrové zjišťování výsledků vzdělávání 2018/2019
3. C - St, Zl - TEST ČŠI - Výběrové zjišťování výsledků vzdělávání 2018/2019

 

 

Suplování:   Pondělí 19.11.2018 (3. týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hub Petr

-

..

-

..

..

..

..

-

-

-

Kandler Lukáš

   

-

-

-

-

-

-

-

-

Kudláčková Regina

           

-

-

>>

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.C

8.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 23.11. (Pá) 3.hod

2.A

4.hod

LEB

 

(111)

přesun <<

Palacká Alice

z 9.hod

 

4.hod

MAT

   

odpadá

 

(Hb)

 

6.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

 

8.hod

LEB

   

přesun >>

 

na 21.11. (St) 0.hod

 

9.hod

LEB

   

přesun >>

 

na 4.hod

2.B

1.hod

LEZ

 

(111)

výměna <<

Skříčil Václav

z 16.11. (Pá) 5.hod

 

1.hod

LEB

   

výměna >>

 

na 16.11. (Pá) 5.hod

 

3.hod

AJ

A1CD

(410)

přesun <<

Kudláčková Regina

z 8.hod

 

3.hod

AJ

A1AB

(304)

přesun <<

Dobešová Iva

z 8.hod

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Hb)

 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(Hb)

 

6.hod

STZ

 

(102)

přesun <<

Bartoš Luboš

z 7.hod

 

7.hod

STZ

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

AJ

A1CD

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

8.hod

AJ

A1AB

 

přesun >>

 

na 3.hod

3.B

8.hod

HUL

   

přesun >>

 

na 22.11. (Čt) 8.hod

4.A

1.hod

LET

 

(205)

přesun <<

Církva Radim

z 21.11. (St) 0.hod

 

1.hod

ELH

   

přesun >>

 

na 14.11. (St) 4.hod

 

7.hod

HUL

   

přesun >>

 

na 15.11. (Čt) 1.hod

4.B

1.hod

CJL

 

(25)

přesun <<

Laryšová Veronika

z 6.hod

 

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Hb)

 

5.hod

ELH

 

(25)

přesun <<

Šuba Marek

z 8.hod

 

6.hod

CJL

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

ELH

   

přesun >>

 

na 5.hod

4.C

2.hod

PEL

 

(209)

přesun <<

Kudláček Martin

z 16.11. (Pá) 0.hod

 

2.hod

LES

   

přesun >>

 

na 16.11. (Pá) 2.hod

 

 

Suplování:   Úterý 20.11.2018 (3. týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hub Petr

..

<>

-

-

..

..

-

..

-

-

Zlámal Vojtěch

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.hod

MAT

AB

 

odpadá

 

(Bb)

1.B

0.hod

MAT

AB

 

odpadá

 

(St)

 

4.hod

MAT

 

(309)

přesun <<

Straková Karla

z 23.11. (Pá) 3.hod

 

4.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

1.C

0.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

2.A

1.hod

NLP

 

(102)

výměna <<

Juráň Ctirad

z 26.11. (Po) 2.hod

 

1.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 26.11. (Po) 2.hod

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

2.C

5.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

 

6.hod

NJ

N2AB

(111)

přesun <<

Laryšová Veronika

z 7.hod

 

6.hod

AJ

A2CD

(410)

přesun <<

Jalůvková Jaroslava

z 7.hod

 

7.hod

NJ

N2AB

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

7.hod

AJ

A2CD

 

přesun >>

 

na 6.hod

4.A

0.hod

ELH

 

(27)

navíc

Novotná Alena

 
 

0.hod

ITL

   

odpadá

 

(Ju)

 

1.hod

ELH

 

(27)

navíc

Novotná Alena

 
 

1.hod

ITL

   

odpadá

 

(Ju)

 

2.hod

ELH

 

(27)

navíc

Novotná Alena

 
 

2.hod

ITL

   

odpadá

 

(Ju)

 

3.hod

ELH

 

(102)

navíc

Novotná Alena

 
 

3.hod

ITL

   

odpadá

 

(Ju)

 

 

Suplování:   Středa 21.11.2018 (3. týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Babicová Petra

           

-

-

-

-

Babicová Petra

..

                 

Bartoš Luboš

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Beláň Jan

-

                 

Církva Radim

>>

                 

Čechová Martina

-

                 

Holcová Barbora

-

                 

Hub Petr

..

                 

Janáčková Simona

..

                 

Juráň Ctirad

..

                 

Kudláček Martin

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Podhorný Jiří

>>

                 

Skotnica Aleš

-

                 

Straková Karla

..

                 

Šuba Marek

>>

                 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.hod

MAT

CD

 

odpadá

 

(Bb)

1.B

0.hod

MAT

CD

 

odpadá

 

(St)

 

4.hod

DEJ

 

(309)

výměna <<

Hub Petr

z 13.11. (Út) 4.hod

 

4.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 13.11. (Út) 4.hod

 

7.hod

AJ

A1AB

 

přesun >>

 

na 16.11. (Pá) 3.hod

 

7.hod

AJ

A1CD

 

přesun >>

 

na 16.11. (Pá) 3.hod

1.C

0.hod

CJL

   

odpadá

 

(Jč)

 

5.hod

MAT

AB

 

odpadá

 

(Bb)

2.A

0.hod

LEB

 

(102)

přesun <<

Palacká Alice

z 19.11. (Po) 8.hod

 

0.hod

NLP

   

odpadá

 

(Ju)

2.B

8.hod

VKO

   

odpadá

 

(Bn)

2.C

0.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

3.B

0.hod

ITL

 

(302)

navíc

Zlámal Vojtěch

 
 

0.hod

MYS

AB

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 0.hod

 

0.hod

HUL

CD

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 0.hod

 

1.hod

ITL

 

(302)

navíc

Zlámal Vojtěch

 
 

1.hod

MYS

AB

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 1.hod

 

1.hod

HUL

CD

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 1.hod

 

2.hod

ITL

 

(302)

navíc

Zlámal Vojtěch

 
 

2.hod

MYS

AB

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 2.hod

 

2.hod

HUL

CD

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 2.hod

 

3.hod

ITL

 

(302)

navíc

Zlámal Vojtěch

 
 

3.hod

MYS

AB

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 3.hod

 

3.hod

HUL

CD

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 3.hod

 

4.hod

ELH

 

(302)

navíc

Šuba Marek

 
 

4.hod

MYS

CD

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 4.hod

 

4.hod

HUL

AB

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 4.hod

 

5.hod

ELH

 

(302)

navíc

Šuba Marek

 
 

5.hod

MYS

CD

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 5.hod

 

5.hod

HUL

AB

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 5.hod

 

6.hod

ELH

 

(302)

navíc

Šuba Marek

 
 

6.hod

MYS

CD

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 6.hod

 

6.hod

HUL

AB

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 6.hod

 

7.hod

ELH

 

(302)

navíc

Šuba Marek

 
 

7.hod

MYS

CD

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 7.hod

 

7.hod

HUL

AB

 

přesun >>

 

na 14.11. (St) 7.hod

3.C

0.hod

PEL

   

přesun >>

 

na 7.11. 0.hod

 

1.hod

ELH

 

(27)

výměna <<

Šuba Marek

z (7.11. 1.hod)

 

1.hod

PEL

   

výměna >>

 

na 7.11. 1.hod

 

2.hod

ELH

 

(27)

výměna <<

Šuba Marek

z (7.11. 2.hod)

 

2.hod

PEL

   

výměna >>

 

na 7.11. 2.hod

 

3.hod

ELH

 

(27)

výměna <<

Šuba Marek

z (7.11. 3.hod)

 

3.hod

PEL

   

výměna >>

 

na 7.11. 3.hod

 

4.hod

ITL

 

(27)

výměna <<

Zlámal Vojtěch

z (7.11. 4.hod)

 

4.hod

OLS

   

výměna >>

 

na 7.11. 4.hod

 

5.hod

ITL

 

(102)

výměna <<

Zlámal Vojtěch

z (7.11. 5.hod)

 

5.hod

OLS

   

výměna >>

 

na 7.11. 5.hod

 

6.hod

ITL

 

(111)

výměna <<

Zlámal Vojtěch

z (7.11. 6.hod)

 

6.hod

OLS

   

výměna >>

 

na 7.11. 6.hod

 

7.hod

ITL

 

(27)

výměna <<

Zlámal Vojtěch

z (7.11. 7.hod)

 

7.hod

OLS

   

výměna >>

 

na 7.11. 7.hod

4.A

0.hod

LET

   

přesun >>

 

na 19.11. (Po) 1.hod

3. B, 3. C - testování dle pokynů Šb, Zl.

 

 

Suplování:   Čtvrtek 22.11.2018 (3. týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Babicová Petra

                 

-

Bartoš Luboš

                 

-

Beláň Jan

                 

-

Církva Radim

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Čechová Martina

                 

-

Dobešová Iva

                 

-

Holcová Barbora

                 

-

Hub Petr

                 

-

Jalůvková Jaroslava

                 

-

Janáčková Simona

                 

-

Juráň Ctirad

                 

-

Kandler Lukáš

                 

-

Kudláček Martin

                 

-

Kudláčková Regina

                 

-

Kutý Miroslav

                 

-

Laryšová Veronika

                 

-

Menšík Miroslav

                 

-

Nováková Hana

                 

-

Novotná Alena

           

-

>>

..

-

Palacká Alice

                 

-

Podhorný Jiří

                 

-

Skotnica Aleš

                 

..

Skříčil Václav

                 

-

Straková Karla

                 

..

Šuba Marek

                 

-

Trčka Jan

                 

-

Zlámal Vojtěch

                 

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.hod

DEJ

 

(212)

výměna <<

Hub Petr

z 14.11. (St) 6.hod

 

0.hod

BIO

   

výměna >>

 

na 14.11. (St) 6.hod

 

7.hod

VKO

   

přesun >>

 

na 23.11. (Pá) 1.hod

1.B

3.hod

BIO

 

(309)

výměna <<

Kudláček Martin

z 7.hod

 

3.hod

DEJ

   

výměna >>

 

na 7.hod

 

5.hod

BIO

 

(309)

přesun <<

Kudláček Martin

z 6.hod

 

6.hod

BIO

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

DEJ

 

(309)

výměna <<

Hub Petr

z 3.hod

 

7.hod

BIO

   

výměna >>

 

na 3.hod

1.C

0.hod

MAT

 

(35)

navíc

Babicová Petra

 
 

0.hod

MAT

CD

 

odpadá

 

(Bb)

 

2.hod

DEJ

 

(413)

výměna <<

Hub Petr

z 15.11. (Čt) 4.hod

 

2.hod

BIO

   

výměna >>

 

na 15.11. (Čt) 4.hod

 

9.hod

CHE

CD

 

odpadá

 

(Sk)

 

9.hod

BIO

AB

 

odpadá

 

(St)

3.A

2.hod

HUL

 

(312)

výměna <<

Podhorný Jiří

z 23.11. (Pá) 5.hod

 

2.hod

PEL

   

výměna >>

 

na 23.11. (Pá) 5.hod

 

7.hod

ELH

   

přesun >>

 

na 16.11. (Pá) 3.hod

3.B

0.hod

PEL

 

(413)

přesun <<

Kudláček Martin

z 12.11. (Po) 7.hod

 

8.hod

HUL

 

(312)

přesun <<

Podhorný Jiří

z 19.11. (Po) 8.hod

 

8.hod

ELH

   

odpadá

 

(Nv)

3.C

0.hod

ELH

   

přesun >>

 

na 27.11. (Út) 8.hod

4.C

7.hod

VKO

   

odpadá

 

(Bn)

 

 

Suplování:   Pátek 23.11.2018 (3. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.A

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

4.B

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

4.C

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

PRA

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hub Petr

-

-

-

..

..

-

       

Skotnica Aleš

-

..

..

..

..

-

       

Straková Karla

..

-

<>

>>

-

-

       

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

VKO

 

(212)

přesun <<

Laryšová Veronika

z 22.11. (Čt) 7.hod

 

1.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Sk)

 

4.hod

CJL

 

(212)

přesun <<

Beláň Jan

z 29.11. (Čt) 4.hod

 

4.hod

DEJ

   

odpadá

 

(Hb)

1.B

2.hod

BIO

 

(309)

přesun <<

Kudláček Martin

z 29.11. (Čt) 7.hod

 

2.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Sk)

 

3.hod

BIO

 

(309)

přesun <<

Kudláček Martin

z 15.11. (Čt) 7.hod

 

3.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 20.11. (Út) 4.hod

1.C

0.hod

RJ

R2CD

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

0.hod

RJ

R2AB

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

1.hod

RJ

R2CD

(35)

přesun <<

Dobešová Iva

z 0.hod

 

1.hod

RJ

R2AB

(111)

přesun <<

Janáčková Simona

z 0.hod

 

1.hod

AJ

A1CD

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

1.hod

AJ

A1AB

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

3.hod

VKO

 

(35)

přesun <<

Laryšová Veronika

z 19.11. (Po) 8.hod

 

3.hod

CHE

   

odpadá

 

(Sk)

 

4.hod

AJ

A1CD

(410)

přesun <<

Dobešová Iva

z 1.hod

 

4.hod

AJ

A1AB

(304)

přesun <<

Jalůvková Jaroslava

z 1.hod

 

4.hod

FYZ

   

odpadá

 

(Sk)

2.A

1.hod

LEB

 

(102)

přesun <<

Palacká Alice

z 5.hod

 

1.hod

LEZ

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

LEZ

 

(202)

přesun <<

Šuba Marek

z 1.hod

 

2.hod

LEZ

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

LEZ

 

(202)

přesun <<

Šuba Marek

z 2.hod

 

3.hod

MAT

   

odpadá

 

(Hb)

 

5.hod

LEB

   

přesun >>

 

na 1.hod

3.A

5.hod

PEL

 

(111)

výměna <<

Kudláček Martin

z 22.11. (Čt) 2.hod

 

5.hod

HUL

   

výměna >>

 

na 22.11. (Čt) 2.hod

3.B

0.hod

MAT

   

odpadá

 

(St)

3.C

2.hod

MYS

 

(413)

výměna <<

Kandler Lukáš

z 30.11. (Pá) 1.hod

 

2.hod

MAT

   

výměna >>

 

na 30.11. (Pá) 1.hod

4.A

0.- 5. hod Učební praxe

4.B

0.- 5. hod Učební praxe

4.C

0.- 5. hod Učební praxe

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 0.- 5. hod - Skotnica Aleš

4.B, 0.- 5. hod - Hub Petr

4.C, 0.- 5. hod - Straková Karla

4. A, 4. B, 4. C - PRA - Sk, Hb, St - příprava Hubertské zábavy, "zvaní"... dle pokynů TU.

 

Zpracováno v systému Bakaláři