Suplování:   Středa 20.5.2020 (2. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

 

KONZ

KONZ

KONZ

KONZ

         

4.B

 

KONZ

KONZ

KONZ

KONZ

         

4.C

 

KONZ

KONZ

KONZ

KONZ

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Babicová Petra

 

..

..

..

..

         

Beláň Jan

 

..

..

..

..

         

Holcová Barbora

 

..

..

..

..

         

Jalůvková Jaroslava

 

..

..

..

..

         

Kudláček Martin

 

-

-

-

-

         

Kudláčková Regina

 

..

..

..

..

         

Straková Karla

 

..

..

..

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

MAT

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Beláň Jan

0.hod

odpadá

VKO

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Církva Radim

0.hod

odpadá

LET

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LET

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LET

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LET

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LET

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LET

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LET

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

RJ

2.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

RJ

1.B (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Hub Petr

0.hod

odpadá

MAT

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

2.C

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Juráň Ctirad

0.hod

odpadá

NLP

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

NLP

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NLP

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NLP

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NLP

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NLP

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NLP

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Kandler Lukáš

0.hod

odpadá

MYS

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MYS

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MYS

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MYS

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MYS

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MYS

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MYS

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MYS

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

0.hod

odpadá

LEZ

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEZ

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEZ

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LEZ

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LEZ

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEZ

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LEZ

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LEZ

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Kudláček Martin

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Kudláčková Regina

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Kutý Miroslav

0.hod

odpadá

PRA

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

PRA

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PRA

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PRA

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PRA

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PRA

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PRA

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PRA

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

5.hod

odpadá

TEV

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

1.hod

odpadá

CJL

4.C

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

4.C

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

1.hod

odpadá

NJ

2.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

NJ

1.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

Podhorný Jiří

0.hod

odpadá

HUL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HUL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

HUL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HUL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

HUL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HUL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HUL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

HUL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Pytela Roman

1.hod

odpadá

RJ

2.C (R2AB)

 

Obecná absence třídy

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

0.hod

odpadá

MAT

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

BIO

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.B

 

Obecná absence třídy

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Strýček Pavel

5.hod

odpadá

TEV

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

0.hod

odpadá

ELH

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ELH

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ELH

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ELH

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ELH

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ELH

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ELH

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ELH

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Zlámal Vojtěch

0.hod

odpadá

ITL

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ITL

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ITL

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ITL

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ITL

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ITL

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ITL

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ITL

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

1.- 4. hod Konzultace k MZ2020

4.B

1.- 4. hod Konzultace k MZ2020

4.C

1.- 4. hod Konzultace k MZ2020

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 1.- 4. hod - Babicová Petra, Jalůvková Jaroslava, Kudláčková Regina

4.B, 1.- 4. hod - Beláň Jan, Kudláček Martin

4.C, 1.- 4. hod - Holcová Barbora, Straková Karla

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.5.2020 (2. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

 

KONZ

KONZ

KONZ

KONZ

         

4.B

 

KONZ

KONZ

KONZ

KONZ

         

4.C

 

KONZ

KONZ

KONZ

KONZ

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kloz Jiří

 

-

-

..

-

         

Kudláček Martin

 

-

-

-

-

         

Kudláčková Regina

 

..

..

-

..

         

Novák Bedřich

 

..

..

..

-

         

Nováková Hana

 

..

..

..

..

         

Podhorný Jiří

 

-

..

-

..

         

Skříčil Václav

 

..

-

-

..

         

Straková Karla

 

..

..

-

-

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

4.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

VKO

2.C

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

0.hod

odpadá

LEB

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEB

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEB

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LEB

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LEB

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEB

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LEB

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LEB

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

2.hod

odpadá

OLS

4.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

LES

4.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

LES

4.B

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

LES

4.C

 

zrušeno

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

RJ

1.B (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

RJ

1.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

RJ

2.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RJ

3.A (R2AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

RJ

1.A (R2CD)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

1.hod

odpadá

TEV

4.C

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TEV

4.C

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Hub Petr

0.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Juráň Ctirad

4.hod

odpadá

NLP

2.A

 

Obecná absence třídy

Kandler Lukáš

3.hod

odpadá

MYS

3.A

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

5.hod

odpadá

LEZ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Kudláček Martin

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Kudláčková Regina

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

zrušeno

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Kutý Miroslav

1.hod

odpadá

MYS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MYS

3.B

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

3.hod

odpadá

TEV

4.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TEV

4.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TEV

4.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TEV

4.A

 

zrušeno

Měšťánek Jiří

0.hod

odpadá

ELH

4.B

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

VKO

4.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ELH

4.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

VKO

4.C

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

VKO

2.A

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ELH

4.C

 

zrušeno

Novák Bedřich

0.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Obecná absence třídy

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Nováková Hana

7.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

NJ

1.A (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Podhorný Jiří

5.hod

odpadá

HUL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HUL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Pytela Roman

4.hod

odpadá

RJ

2.C (R2AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RJ

3.A (R2CD)

 

Obecná absence třídy

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CHE

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CHE

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CHE

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

CHE

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

0.hod

odpadá

LEZ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Obecná absence třídy

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Straková Karla

0.hod

odpadá

MAT

4.C

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

BIO

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

BIO

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

BIO

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.- 4. hod Obecný pedagogický dohled

Šuba Marek

6.hod

odpadá

ELH

3.C

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ELH

3.A

 

Obecná absence třídy

Zlámal Vojtěch

0.hod

odpadá

ICT

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ICT

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ICT

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ICT

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ICT

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ICT

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

5.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

 

6.hod

TEV

   

odpadá

 

(Me)

 

1.- 4. hod Konzultace k MZ2020

4.B

0.hod

ELH

   

odpadá

 

(Mk)

 

5.hod

LES

   

odpadá

 

(Če)

 

7.hod

AJ

A1AB

 

odpadá

 

(Kd)

 

7.hod

NJ

N1CD

 

odpadá

 

(No)

 

1.- 4. hod Konzultace k MZ2020

4.C

0.hod

MAT

   

odpadá

 

(St)

 

5.hod

VKO

   

odpadá

 

(Mk)

 

7.hod

LES

   

odpadá

 

(Če)

 

8.hod

ELH

   

odpadá

 

(Mk)

 

1.- 4. hod Konzultace k MZ2020

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 1.- 4. hod - Kudláček Martin, Podhorný Jiří, Skříčil Václav

4.B, 1.- 4. hod - Kudláčková Regina, Nováková Hana, Straková Karla

4.C, 1.- 4. hod - Kloz Jiří, Novák Bedřich

 

 

Suplování:   Pátek 22.5.2020 (2. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

0.hod

odpadá

LET

3.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

STZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

STZ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LET

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

4.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

STZ

2.C

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

0.hod

odpadá

LET

3.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEB

2.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NLP

2.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEB

2.B

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

4.hod

odpadá

OLS

3.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OLS

3.A

 

Obecná absence třídy

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

3.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Obecná absence třídy

Hub Petr

0.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

DEJ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

1.hod

odpadá

OLS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PEL

3.B

 

Obecná absence třídy

Kudláček Martin

0.hod

odpadá

LEZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

PEL

4.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PEL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PEL

3.C

 

Obecná absence třídy

Kudláčková Regina

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

1.hod

odpadá

TEV

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Měšťánek Jiří

0.hod

odpadá

ELH

4.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ELH

4.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

VKO

4.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ELH

4.A

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

0.hod

odpadá

CJL

4.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VKO

1.B

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

4.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

0.hod

odpadá

OLS

4.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEB

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OLS

4.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LEB

2.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEB

2.A

 

Obecná absence třídy

Podhorný Jiří

3.hod

odpadá

HUL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HUL

4.C

 

Obecná absence třídy

Skotnica Aleš

0.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

3.hod

odpadá

LET

4.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

4.A

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

3.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Obecná absence třídy

Strýček Pavel

1.hod

odpadá

TEV

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

2.hod

odpadá

ELH

3.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ELH

3.C

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Pondělí 25.5.2020 (3. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

1.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

4.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

1.hod

odpadá

LET

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

STZ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LET

3.C

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LET

4.B

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

STZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

STZ

2.C

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

1.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

1.hod

odpadá

LET

3.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NLP

2.B

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

LEB

2.B

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

3.hod

odpadá

LES

4.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LES

4.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OLS

4.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OLS

3.A

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

OLS

3.B

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

LES

4.A

 

Obecná absence třídy

Dobešová Iva

2.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A (A2AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

RJ

1.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

2.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

2.A (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

3.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Obecná absence třídy

Hub Petr

1.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

DEJ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

DEJ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

2.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Juráň Ctirad

5.hod

odpadá

NLP

2.A

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

2.hod

odpadá

PEL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PEL

4.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OLS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

LEZ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

LEZ

2.A

 

Obecná absence třídy

Kudláček Martin

1.hod

odpadá

LEZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PEL

4.A

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

PEL

3.C

 

Obecná absence třídy

Kudláčková Regina

1.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

1.hod

odpadá

TEV

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

2.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

1.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

3.B (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NJ

1.C (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

1.hod

odpadá

OLS

4.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEB

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LEB

2.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OLS

4.A

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

LEB

2.C

 

Obecná absence třídy

Podhorný Jiří

1.hod

odpadá

HUL

4.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

HUL

4.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HUL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HUL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

HUL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

HUL

4.B

 

Obecná absence třídy

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FYZ

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FYZ

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

1.hod

odpadá

LEZ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LET

4.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

1.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Obecná absence třídy

Strýček Pavel

1.hod

odpadá

TEV

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

8.hod

odpadá

ELH

3.A

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ELH

3.B

 

Obecná absence třídy

Zlámal Vojtěch

6.hod

odpadá

ICT

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ICT

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ICT

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Úterý 26.5.2020 (3. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

     

4.B

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

   

4.C

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čechová Martina

..

..

..

..

..

..

..

     

Kudláček Martin

..

..

..

..

..

..

..

     

Palacká Alice

..

..

..

..

..

..

..

..

   

Podhorný Jiří

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Skříčil Václav

..

..

..

..

..

..

..

..

   

Šuba Marek

..

..

..

..

..

..

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

MAT

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

0.hod

odpadá

NLP

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

NLP

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NLP

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NLP

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NLP

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NLP

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NLP

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

7.hod

odpadá

OLS

4.B (AB)

 

zrušeno

 

0.- 6. hod výuka KP

Dobešová Iva

0.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

2.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

RJ

1.A (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.A (A2AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

2.B (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

2.A (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Hub Petr

0.hod

odpadá

MAT

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

DEJ

2.B

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

0.hod

odpadá

AJ

2.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Juráň Ctirad

0.hod

odpadá

ITL

4.A (AB)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

ITL

4.A (AB)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

ITL

4.A (AB)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ITL

4.A (AB)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

ITL

4.A (CD)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

ITL

4.A (CD)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ITL

4.A (CD)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

ITL

4.A (CD)

 

zrušeno

Kandler Lukáš

0.hod

odpadá

MYS

3.A

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

0.hod

odpadá

PEL

4.C (AB)

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

PEL

4.C (AB)

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

PEL

4.C (AB)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

PEL

4.C (AB)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

PEL

4.C (CD)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

PEL

4.C (CD)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

PEL

4.C (CD)

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

PEL

4.C (CD)

 

zrušeno

Kudláček Martin

7.hod

odpadá

PEL

4.B (CD)

 

zrušeno

 

0.- 6. hod výuka KP

Kudláčková Regina

0.hod

odpadá

AJ

2.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Kutý Miroslav

2.hod

odpadá

MYS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MYS

3.B

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

1.hod

odpadá

TEV

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

1.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

VKO

1.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

VKO

1.A

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

0.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

NJ

2.A (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

2.A (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

1.A (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

2.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

0.- 7. hod výuka KP

Podhorný Jiří

0.- 7. hod výuka KP

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FYZ

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FYZ

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

0.- 7. hod výuka KP

Straková Karla

0.hod

odpadá

MAT

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

Strýček Pavel

1.hod

odpadá

TEV

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

0.- 7. hod výuka KP

Trčka Jan

1.hod

odpadá

MOV

3.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MOV

3.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MOV

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MOV

3.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MOV

3.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MOV

3.A

 

Obecná absence třídy

Zlámal Vojtěch

6.hod

odpadá

ICT

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ICT

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ICT

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

7.hod

ITL

CD

 

odpadá

 

(Ju)

 

7.hod

ELH

AB

 

odpadá

 

(Šb)

 

0.- 6. hod Komplexní příklad

4.B

0.- 7. hod Komplexní příklad

4.C

0.- 7. hod Komplexní příklad

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 0.- 6. hod - Čechová Martina, Kudláček Martin

4.B, 0.- 7. hod - Palacká Alice, Podhorný Jiří

4.C, 0.- 7. hod - Skříčil Václav, Šuba Marek

 

 

Suplování:   Středa 27.5.2020 (3. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

     

4.B

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

   

4.C

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čechová Martina

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Kudláček Martin

..

..

..

..

..

..

..

..

   

Palacká Alice

..

..

..

..

..

..

..

..

   

Podhorný Jiří

..

..

..

..

..

..

..

..

   

Skříčil Václav

-

-

-

-

-

-

-

     

Šuba Marek

..

..

..

..

..

..

..

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

MAT

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

4.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

0.hod

odpadá

LET

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LET

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LET

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LET

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LET

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LET

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LET

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

VKO

2.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

4.A

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

4.A

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

CJL

4.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

0.- 7. hod výuka KP

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

RJ

2.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

RJ

1.B (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

1.hod

odpadá

NJ

2.B (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

4.C

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

AJ

4.C

 

zrušeno

Hub Petr

0.hod

odpadá

MAT

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

2.C

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

0.hod

odpadá

OLS

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OLS

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OLS

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OLS

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OLS

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OLS

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OLS

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OLS

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Kudláček Martin

0.- 7. hod výuka KP

Kudláčková Regina

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

2.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

zrušeno

Kutý Miroslav

0.hod

odpadá

MYS

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MYS

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MYS

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MYS

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MYS

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MYS

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MYS

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MYS

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

5.hod

odpadá

TEV

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

1.hod

odpadá

CJL

4.C

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

4.C

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

1.hod

odpadá

NJ

2.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

NJ

1.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

0.- 7. hod výuka KP

Podhorný Jiří

0.- 7. hod výuka KP

Pytela Roman

1.hod

odpadá

RJ

2.C (R2AB)

 

Obecná absence třídy

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

0.- 6. hod výuka KP

Straková Karla

0.hod

odpadá

MAT

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

4.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

BIO

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.B

 

Obecná absence třídy

Strýček Pavel

5.hod

odpadá

TEV

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

7.hod

odpadá

PRA

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

0.- 6. hod výuka KP

Zlámal Vojtěch

0.hod

odpadá

ICT

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ICT

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ICT

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ICT

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ICT

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ICT

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 6. hod Komplexní příklad

4.B

0.- 7. hod Komplexní příklad

4.C

0.- 7. hod Komplexní příklad

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 0.- 6. hod - Skříčil Václav, Šuba Marek

4.B, 0.- 7. hod - Čechová Martina, Kudláček Martin

4.C, 0.- 7. hod - Palacká Alice, Podhorný Jiří

 

 

Suplování:   Čtvrtek 28.5.2020 (3. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

     

4.B

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

   

4.C

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

KP

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Bartoš Luboš

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Čechová Martina

-

-

..

-

..

..

-

..

   

Kloz Jiří

-

-

-

..

-

..

-

-

   

Palacká Alice

-

-

-

-

-

-

-

     

Podhorný Jiří

-

-

..

-

..

..

..

     

Šuba Marek

-

-

-

-

-

-

..

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

0.- 7. hod výuka KP

Beláň Jan

0.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

4.A

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

VKO

2.C

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

0.hod

odpadá

NLP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

NLP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NLP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NLP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NLP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NLP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NLP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

0.- 7. hod výuka KP

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

RJ

1.B (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

RJ

1.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

RJ

2.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RJ

3.A (R2AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

RJ

1.A (R2CD)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

1.hod

odpadá

TEV

4.C

 

zrušeno

 

2.hod

odpadá

TEV

4.C

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Hub Petr

0.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Juráň Ctirad

4.hod

odpadá

NLP

2.A

 

Obecná absence třídy

Kandler Lukáš

3.hod

odpadá

MYS

3.A

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

0.- 7. hod výuka KP

Kudláček Martin

0.hod

odpadá

LEZ

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEZ

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEZ

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LEZ

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LEZ

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEZ

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LEZ

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LEZ

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Kudláčková Regina

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.C (A2CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

zrušeno

Kutý Miroslav

1.hod

odpadá

MYS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MYS

3.B

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

3.hod

odpadá

TEV

4.B

 

zrušeno

 

4.hod

odpadá

TEV

4.B

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

TEV

4.A

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

TEV

4.A

 

zrušeno

Měšťánek Jiří

0.hod

odpadá

ELH

4.B

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

VKO

4.B

 

zrušeno

 

3.hod

odpadá

ELH

4.A

 

zrušeno

 

5.hod

odpadá

VKO

4.C

 

zrušeno

 

7.hod

odpadá

VKO

2.A

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ELH

4.C

 

zrušeno

Novák Bedřich

0.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

1.hod

odpadá

NJ

1.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

1.C (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

2.A (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

3.C (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

zrušeno

 

8.hod

odpadá

NJ

1.A (N2AB)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

0.- 6. hod výuka KP

Podhorný Jiří

0.- 6. hod výuka KP

Pytela Roman

4.hod

odpadá

RJ

2.C (R2AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RJ

3.A (R2CD)

 

Obecná absence třídy

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FYZ

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FYZ

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

0.hod

odpadá

LEZ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEZ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

4.C

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

0.hod

odpadá

MAT

4.C

 

zrušeno

 

1.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

BIO

1.B

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

0.- 7. hod výuka KP

Zlámal Vojtěch

6.hod

odpadá

ICT

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ICT

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ICT

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 6. hod Komplexní příklad

4.B

0.- 7. hod Komplexní příklad

4.C

8.hod

ELH

   

odpadá

 

(Mk)

 

0.- 7. hod Komplexní příklad

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 0.- 6. hod - Palacká Alice, Podhorný Jiří

4.B, 0.- 7. hod - Bartoš Luboš, Šuba Marek

4.C, 0.- 7. hod - Čechová Martina, Kloz Jiří

 

 

Suplování:   Pátek 29.5.2020 (3. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

0.hod

odpadá

LET

3.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

STZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

STZ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LET

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

4.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

STZ

2.C

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

0.hod

odpadá

LET

3.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEB

2.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NLP

2.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEB

2.B

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

4.hod

odpadá

OLS

3.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OLS

3.A

 

Obecná absence třídy

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

3.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Obecná absence třídy

Hub Petr

0.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

DEJ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

1.hod

odpadá

OLS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PEL

3.B

 

Obecná absence třídy

Kudláček Martin

0.hod

odpadá

LEZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

PEL

4.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PEL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PEL

3.C

 

Obecná absence třídy

Kudláčková Regina

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

1.hod

odpadá

TEV

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Měšťánek Jiří

0.hod

odpadá

ELH

4.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ELH

4.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

VKO

4.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ELH

4.A

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

0.hod

odpadá

CJL

4.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VKO

1.B

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

4.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

0.hod

odpadá

OLS

4.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEB

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OLS

4.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LEB

2.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEB

2.A

 

Obecná absence třídy

Podhorný Jiří

3.hod

odpadá

HUL

4.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HUL

4.C

 

Obecná absence třídy

Skotnica Aleš

0.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

3.hod

odpadá

LET

4.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

4.A

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

3.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Obecná absence třídy

Strýček Pavel

1.hod

odpadá

TEV

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

2.hod

odpadá

ELH

3.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ELH

3.C

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

 

 

Suplování:   Pondělí 1.6.2020 (4. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.B

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.C

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

1.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CHE

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CHE

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CHE

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

CHE

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

1.hod

odpadá

LET

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

STZ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LET

3.C

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LET

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

STZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

STZ

2.C

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

1.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

1.hod

odpadá

LET

3.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NLP

2.B

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

LEB

2.B

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

3.hod

odpadá

LES

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

LES

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

OLS

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

OLS

3.A

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

OLS

3.B

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

LES

4.A

 

Maturitní zkoušky

Dobešová Iva

2.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A (A2AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

RJ

1.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

2.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

2.A (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

3.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Maturitní zkoušky

Hub Petr

1.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

DEJ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

DEJ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

2.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

Maturitní zkoušky

Juráň Ctirad

5.hod

odpadá

NLP

2.A

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

2.hod

odpadá

PEL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PEL

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

PEL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OLS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

LEZ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

LEZ

2.A

 

Obecná absence třídy

Kudláček Martin

1.hod

odpadá

LEZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEL

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

PEL

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

9.hod

odpadá

PEL

3.C

 

Obecná absence třídy

Kudláčková Regina

1.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

AJ

2.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

Maturitní zkoušky

Menšík Miroslav

1.hod

odpadá

TEV

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

2.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

1.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

3.B (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NJ

1.C (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

1.hod

odpadá

OLS

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

LEB

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LEB

2.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OLS

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

LEB

2.C

 

Obecná absence třídy

Podhorný Jiří

1.hod

odpadá

HUL

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

HUL

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

HUL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HUL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

HUL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

HUL

4.B

 

Maturitní zkoušky

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

1.hod

odpadá

LEZ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LET

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

BIO

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

BIO

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

BIO

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

1.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Maturitní zkoušky

Strýček Pavel

1.hod

odpadá

TEV

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

8.hod

odpadá

ELH

3.A

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ELH

3.B

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.B

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.C

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

 

 

Suplování:   Úterý 2.6.2020 (4. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.B

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.C

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

MAT

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CHE

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CHE

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CHE

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

CHE

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

0.hod

odpadá

LES

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

LES

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

LES

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

LES

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

LES

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

LES

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

LES

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

LES

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

Dobešová Iva

0.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

2.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

RJ

1.A (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.A (A2AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

2.B (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

2.A (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Hub Petr

0.hod

odpadá

MAT

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

DEJ

2.B

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

0.hod

odpadá

AJ

2.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Juráň Ctirad

0.hod

odpadá

ITL

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

ITL

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

ITL

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

ITL

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

ITL

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

ITL

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

ITL

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

ITL

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

Kandler Lukáš

0.hod

odpadá

MYS

3.A

 

Obecná absence třídy

Kudláček Martin

0.hod

odpadá

PEL

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

PEL

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

PEL

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

PEL

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

PEL

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

PEL

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

PEL

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

PEL

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

Kudláčková Regina

0.hod

odpadá

AJ

2.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Kutý Miroslav

2.hod

odpadá

MYS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MYS

3.B

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

1.hod

odpadá

TEV

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

1.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

VKO

1.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

VKO

1.A

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

0.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

NJ

2.A (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

2.A (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

1.A (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

2.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

0.hod

odpadá

LEB

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEB

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEB

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LEB

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LEB

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEB

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LEB

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LEB

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Podhorný Jiří

0.hod

odpadá

HUL

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

HUL

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

HUL

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

HUL

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

HUL

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

HUL

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

HUL

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

HUL

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

0.hod

odpadá

LET

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

LET

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

LET

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

LET

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

LET

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

LET

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

LET

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

LET

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

Straková Karla

0.hod

odpadá

MAT

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

BIO

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

BIO

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

BIO

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Strýček Pavel

1.hod

odpadá

TEV

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

0.hod

odpadá

ELH

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

ELH

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

ELH

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

ELH

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

ELH

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

ELH

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

ELH

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

ELH

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

Trčka Jan

1.hod

odpadá

MOV

3.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MOV

3.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MOV

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MOV

3.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MOV

3.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MOV

3.A

 

Obecná absence třídy

Zlámal Vojtěch

0.hod

odpadá

ICT

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ICT

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ICT

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ICT

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ICT

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ICT

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ICT

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.B

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.C

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

 

 

Suplování:   Středa 3.6.2020 (4. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.B

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.C

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

MAT

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

0.hod

odpadá

LET

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LET

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LET

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LET

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LET

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LET

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LET

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

VKO

2.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

CJL

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

CJL

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

0.hod

odpadá

OLS

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OLS

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OLS

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OLS

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OLS

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OLS

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OLS

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OLS

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

RJ

2.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

RJ

1.B (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

1.hod

odpadá

NJ

2.B (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Maturitní zkoušky

Hub Petr

0.hod

odpadá

MAT

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

2.C

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Juráň Ctirad

0.hod

odpadá

NLP

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

NLP

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NLP

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NLP

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NLP

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NLP

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NLP

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

0.hod

odpadá

PEL

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

PEL

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PEL

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PEL

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEL

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PEL

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PEL

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PEL

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Kudláčková Regina

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

AJ

2.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

Maturitní zkoušky

Kutý Miroslav

0.hod

odpadá

PRA

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

PRA

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PRA

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PRA

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PRA

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PRA

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PRA

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PRA

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

5.hod

odpadá

TEV

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

1.hod

odpadá

CJL

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

CJL

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

1.hod

odpadá

NJ

2.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

NJ

1.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

0.hod

odpadá

LEB

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEB

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEB

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LEB

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LEB

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEB

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LEB

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LEB

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Pytela Roman

1.hod

odpadá

RJ

2.C (R2AB)

 

Obecná absence třídy

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

0.hod

odpadá

MAT

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

BIO

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.B

 

Obecná absence třídy

Strýček Pavel

5.hod

odpadá

TEV

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

0.hod

odpadá

ELH

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ELH

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ELH

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ELH

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ELH

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ELH

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ELH

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ELH

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Zlámal Vojtěch

0.hod

odpadá

ITL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ITL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ITL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ITL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ITL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ITL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ITL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ITL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.B

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.C

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

 

 

Suplování:   Čtvrtek 4.6.2020 (4. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.B

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.C

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

0.hod

odpadá

STZ

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

STZ

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

STZ

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

STZ

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

STZ

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

STZ

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

STZ

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

STZ

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

VKO

2.C

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

2.hod

odpadá

OLS

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

LES

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

LES

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

LES

4.C

 

Maturitní zkoušky

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

RJ

1.B (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

RJ

1.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

RJ

2.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RJ

3.A (R2AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

RJ

1.A (R2CD)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

1.hod

odpadá

TEV

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

TEV

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Hub Petr

0.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Juráň Ctirad

4.hod

odpadá

NLP

2.A

 

Obecná absence třídy

Kandler Lukáš

3.hod

odpadá

MYS

3.A

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

3.hod

odpadá

PEL

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

LEZ

2.A

 

Obecná absence třídy

Kudláček Martin

0.hod

odpadá

PRA

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

PRA

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PRA

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PRA

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PRA

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PRA

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PRA

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PRA

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Kudláčková Regina

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.C (A2CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

Maturitní zkoušky

Kutý Miroslav

1.hod

odpadá

MYS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MYS

3.B

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

3.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Maturitní zkoušky

Měšťánek Jiří

0.hod

odpadá

ELH

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

VKO

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

ELH

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

VKO

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

VKO

2.A

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ELH

4.C

 

Maturitní zkoušky

Novák Bedřich

0.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

1.hod

odpadá

NJ

1.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

1.C (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

2.A (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

3.C (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

Maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

NJ

1.A (N2AB)

 

Obecná absence třídy

Podhorný Jiří

2.hod

odpadá

HUL

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

HUL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HUL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HUL

3.B

 

Obecná absence třídy

Pytela Roman

4.hod

odpadá

RJ

2.C (R2AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RJ

3.A (R2CD)

 

Obecná absence třídy

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

CHE

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

CHE

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

CHE

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

CHE

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

0.hod

odpadá

LEZ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEZ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

0.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

BIO

1.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

BIO

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

BIO

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

BIO

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

6.hod

odpadá

ELH

3.C

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ELH

3.A

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.B

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.C

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

 

 

Suplování:   Pátek 5.6.2020 (4. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.B

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.C

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

0.hod

odpadá

LET

3.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

STZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

STZ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LET

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

STZ

2.C

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

0.hod

odpadá

LET

3.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEB

2.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NLP

2.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEB

2.B

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

4.hod

odpadá

OLS

3.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OLS

3.A

 

Obecná absence třídy

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

3.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Maturitní zkoušky

Hub Petr

0.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

DEJ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

1.hod

odpadá

OLS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PEL

3.B

 

Obecná absence třídy

Kudláček Martin

0.hod

odpadá

LEZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

PEL

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

PEL

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

PEL

3.C

 

Obecná absence třídy

Kudláčková Regina

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

Maturitní zkoušky

Menšík Miroslav

1.hod

odpadá

TEV

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Měšťánek Jiří

0.hod

odpadá

ELH

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

ELH

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

VKO

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

ELH

4.A

 

Maturitní zkoušky

Novák Bedřich

0.hod

odpadá

CJL

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

VKO

1.B

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

4.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

Maturitní zkoušky

Palacká Alice

0.hod

odpadá

OLS

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

LEB

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OLS

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

LEB

2.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEB

2.A

 

Obecná absence třídy

Podhorný Jiří

3.hod

odpadá

HUL

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

HUL

4.C

 

Maturitní zkoušky

Skotnica Aleš

0.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

3.hod

odpadá

LET

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

LET

4.A

 

Maturitní zkoušky

Straková Karla

3.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Obecná absence třídy

Strýček Pavel

1.hod

odpadá

TEV

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

2.hod

odpadá

ELH

3.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ELH

3.C

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.B

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.C

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

 

 

Suplování:   Pondělí 8.6.2020 (1. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

4.B

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

4.C

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

SV

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

1.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

4.A

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

1.hod

odpadá

LET

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

STZ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LET

3.C

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LET

4.B

 

Studijní volno

 

8.hod

odpadá

STZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

STZ

2.C

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

1.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

1.hod

odpadá

LET

3.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NLP

2.B

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

LEB

2.B

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

3.hod

odpadá

LES

4.B

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

LES

4.C

 

Studijní volno

 

6.hod

odpadá

OLS

4.B

 

Studijní volno

 

7.hod

odpadá

OLS

3.A

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

OLS

3.B

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

LES

4.A

 

Studijní volno

Dobešová Iva

2.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A (A2AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

RJ

1.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

2.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

2.A (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

3.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Studijní volno

Hub Petr

1.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

DEJ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

DEJ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

2.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

Studijní volno

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

Studijní volno

Juráň Ctirad

5.hod

odpadá

NLP

2.A

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

2.hod

odpadá

PEL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PEL

4.C

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

PEL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OLS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

LEZ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

LEZ

2.A

 

Obecná absence třídy

Kudláček Martin

1.hod

odpadá

LEZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEL

4.B

 

Studijní volno

 

6.hod

odpadá

PEL

4.A

 

Studijní volno

 

9.hod

odpadá

PEL

3.C

 

Obecná absence třídy

Kudláčková Regina

1.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

Studijní volno

 

3.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

Studijní volno

 

7.hod

odpadá

AJ

2.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

Studijní volno

Menšík Miroslav

1.hod

odpadá

TEV

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

2.hod

odpadá

CJL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

1.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

Studijní volno

 

2.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

3.B (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NJ

1.C (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

1.hod

odpadá

OLS

4.C

 

Studijní volno

 

2.hod

odpadá

LEB

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LEB

2.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OLS

4.A

 

Studijní volno

 

8.hod

odpadá

LEB

2.C

 

Obecná absence třídy

Podhorný Jiří

1.hod

odpadá

HUL

4.A

 

Studijní volno

 

2.hod

odpadá

HUL

4.C

 

Studijní volno

 

3.hod

odpadá

HUL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HUL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

HUL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

HUL

4.B

 

Studijní volno

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FYZ

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FYZ

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

1.hod

odpadá

LEZ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LET

4.A

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

1.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Studijní volno

 

4.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Studijní volno

Strýček Pavel

1.hod

odpadá

TEV

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

8.hod

odpadá

ELH

3.A

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ELH

3.B

 

Obecná absence třídy

Zlámal Vojtěch

6.hod

odpadá

ICT

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ICT

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ICT

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Studijní volno

4.B

0.- 9. hod Studijní volno

4.C

0.- 9. hod Studijní volno

 

 

Suplování:   Úterý 9.6.2020 (1. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.B

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.C

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

MAT

1.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

0.hod

odpadá

LET

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

LET

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

LET

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

LET

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

LET

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

LET

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

LET

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

LET

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

Beláň Jan

0.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

0.hod

odpadá

NLP

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

NLP

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NLP

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NLP

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NLP

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NLP

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NLP

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

0.hod

odpadá

LES

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

LES

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

LES

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

LES

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

LES

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

LES

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

LES

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

LES

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

Dobešová Iva

0.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

2.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

2.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

RJ

1.A (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.A (A2AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

2.B (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NJ

2.A (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Hub Petr

0.hod

odpadá

MAT

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

DEJ

2.B

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

0.hod

odpadá

AJ

2.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Kandler Lukáš

0.hod

odpadá

MYS

3.A

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

0.hod

odpadá

PEL

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

PEL

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

PEL

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

PEL

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

PEL

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

PEL

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

PEL

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

PEL

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

Kudláček Martin

0.hod

odpadá

PEL

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

PEL

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

PEL

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

PEL

4.B (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

PEL

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

PEL

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

PEL

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

PEL

4.B (CD)

 

Maturitní zkoušky

Kudláčková Regina

0.hod

odpadá

AJ

2.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AJ

3.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Kutý Miroslav

2.hod

odpadá

MYS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MYS

3.B

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

1.hod

odpadá

TEV

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

1.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

VKO

1.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

VKO

1.A

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

0.hod

odpadá

NJ

3.C (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

NJ

2.A (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

2.A (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

1.A (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

2.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

0.hod

odpadá

OLS

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

OLS

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

OLS

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

OLS

4.C (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

OLS

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

OLS

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

OLS

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

OLS

4.C (AB)

 

Maturitní zkoušky

Podhorný Jiří

0.hod

odpadá

HUL

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

HUL

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

HUL

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

HUL

4.A (CD)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

HUL

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

HUL

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

HUL

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

HUL

4.A (AB)

 

Maturitní zkoušky

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

FYZ

1.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FYZ

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FYZ

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

0.hod

odpadá

LEZ

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEZ

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEZ

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LEZ

2.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LEZ

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEZ

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LEZ

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LEZ

2.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

0.hod

odpadá

MAT

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

BIO

1.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

Strýček Pavel

1.hod

odpadá

TEV

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

TEV

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

TEV

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

TEV

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

TEV

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Trčka Jan

1.hod

odpadá

MOV

3.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MOV

3.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MOV

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MOV

3.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MOV

3.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MOV

3.A

 

Obecná absence třídy

Zlámal Vojtěch

6.hod

odpadá

ICT

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

1.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ICT

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ICT

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.B

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.C

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

 

 

Suplování:   Středa 10.6.2020 (1. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.B

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.C

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

MAT

1.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

0.hod

odpadá

STZ

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

STZ

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

STZ

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

STZ

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

STZ

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

STZ

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

STZ

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

STZ

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

VKO

2.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

CJL

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

CJL

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

0.hod

odpadá

OLS

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

OLS

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

OLS

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

OLS

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

OLS

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OLS

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

OLS

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

OLS

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

RJ

2.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

RJ

1.B (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

1.hod

odpadá

NJ

2.B (N2CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Maturitní zkoušky

Hub Petr

0.hod

odpadá

MAT

1.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

DEJ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

2.C

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1CD)

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

AJ

2.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

2.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

0.hod

odpadá

PEL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

PEL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PEL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PEL

3.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PEL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PEL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PEL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PEL

3.A (CD)

 

Obecná absence třídy

Kudláčková Regina

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

AJ

2.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.A (A1AB)

 

Maturitní zkoušky

Kutý Miroslav

0.hod

odpadá

MYS

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MYS

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MYS

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MYS

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MYS

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

MYS

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

MYS

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

MYS

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

5.hod

odpadá

TEV

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Novák Bedřich

1.hod

odpadá

CJL

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

CJL

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CJL

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

1.hod

odpadá

NJ

2.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

NJ

1.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

Podhorný Jiří

0.hod

odpadá

HUL

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

HUL

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

HUL

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

HUL

3.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

HUL

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HUL

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HUL

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

HUL

3.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Pytela Roman

1.hod

odpadá

RJ

2.C (R2AB)

 

Obecná absence třídy

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHE

1.C

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

0.hod

odpadá

PRA

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

PRA

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

PRA

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

PRA

2.A (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

PRA

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

PRA

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

PRA

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

PRA

2.A (AB)

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

0.hod

odpadá

MAT

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

2.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

BIO

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.B

 

Obecná absence třídy

Strýček Pavel

5.hod

odpadá

TEV

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

TEV

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

0.hod

odpadá

ELH

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ELH

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ELH

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ELH

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ELH

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ELH

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ELH

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ELH

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Zlámal Vojtěch

0.hod

odpadá

ITL

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

ITL

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

ITL

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

ITL

3.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

ITL

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

ITL

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

ITL

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ITL

3.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.B

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.C

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

 

 

Suplování:   Čtvrtek 11.6.2020 (1. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.B

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.C

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

CHE

1.A

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

CJL

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

VKO

2.C

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

0.hod

odpadá

NLP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

NLP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NLP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NLP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

NLP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

NLP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NLP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

2.hod

odpadá

OLS

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

LES

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

LES

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

LES

4.C

 

Maturitní zkoušky

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

RJ

1.B (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

RJ

1.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

2.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

RJ

2.C (R2CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RJ

3.A (R2AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

RJ

1.A (R2CD)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

1.hod

odpadá

TEV

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

TEV

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

1.B (A1CD)

 

Obecná absence třídy

Hub Petr

0.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

3.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

MAT

3.B

 

Obecná absence třídy

Jalůvková Jaroslava

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.A (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

1.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

1.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Juráň Ctirad

4.hod

odpadá

NLP

2.A

 

Obecná absence třídy

Kandler Lukáš

3.hod

odpadá

MYS

3.A

 

Obecná absence třídy

Kloz Jiří

3.hod

odpadá

PEL

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

LEZ

2.A

 

Obecná absence třídy

Kudláčková Regina

0.hod

odpadá

AJ

3.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

AJ

1.A (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.C (A2CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

AJ

4.B (A1AB)

 

Maturitní zkoušky

Kutý Miroslav

1.hod

odpadá

MYS

3.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

MYS

3.B

 

Obecná absence třídy

Menšík Miroslav

3.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

TEV

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

TEV

4.A

 

Maturitní zkoušky

Měšťánek Jiří

0.hod

odpadá

ELH

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

VKO

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

3.hod

odpadá

ELH

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

VKO

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

7.hod

odpadá

VKO

2.A

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ELH

4.C

 

Maturitní zkoušky

Novák Bedřich

0.hod

odpadá

CJL

1.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

CJL

3.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

CJL

2.C

 

Obecná absence třídy

Nováková Hana

1.hod

odpadá

NJ

1.B (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

NJ

1.C (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NJ

2.A (N1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NJ

3.C (N2AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

NJ

4.B (N1CD)

 

Maturitní zkoušky

 

8.hod

odpadá

NJ

1.A (N2AB)

 

Obecná absence třídy

Palacká Alice

0.hod

odpadá

LEP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LEP

2.B (AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LEP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

LEP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

LEP

2.B (CD)

 

Obecná absence třídy

Podhorný Jiří

2.hod

odpadá

HUL

4.A

 

Maturitní zkoušky

 

4.hod

odpadá

HUL

3.A

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

HUL

3.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

HUL

3.B

 

Obecná absence třídy

Pytela Roman

4.hod

odpadá

RJ

2.C (R2AB)

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

RJ

3.A (R2CD)

 

Obecná absence třídy

Skotnica Aleš

2.hod

odpadá

MAT

2.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

FYZ

1.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

FYZ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

FYZ

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

FYZ

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

Skříčil Václav

0.hod

odpadá

LEZ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

LEZ

2.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

6.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

BIO

1.A

 

Obecná absence třídy

Straková Karla

0.hod

odpadá

MAT

4.C

 

Maturitní zkoušky

 

1.hod

odpadá

MAT

1.C

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

BIO

1.B

 

Obecná absence třídy

Šuba Marek

6.hod

odpadá

ELH

3.C

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ELH

3.A

 

Obecná absence třídy

Zlámal Vojtěch

6.hod

odpadá

ICT

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

7.hod

odpadá

ICT

1.C (AB)

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

ICT

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

 

9.hod

odpadá

ICT

1.C (CD)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

1.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

2.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

3.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

4.A

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.B

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

4.C

0.- 9. hod Maturitní zkoušky

 

 

Suplování:   Pátek 12.6.2020 (1. týden)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

1.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

2.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

3.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

4.A

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.B

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

4.C

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

MZ

Změny v rozvrzích učitelů:

Babicová Petra

0.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.A

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

MAT

3.C

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

CHE

1.B

 

Obecná absence třídy

Bartoš Luboš

0.hod

odpadá

LET

3.C

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

STZ

2.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

STZ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

LET

3.A

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

LET

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

5.hod

odpadá

STZ

2.C

 

Obecná absence třídy

Beláň Jan

0.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

CJL

4.B

 

Maturitní zkoušky

 

2.hod

odpadá

CJL

1.A

 

Obecná absence třídy

Církva Radim

0.hod

odpadá

LET

3.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

LEB

2.B

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

NLP

2.C

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

NLP

2.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

LEB

2.B

 

Obecná absence třídy

Čechová Martina

4.hod

odpadá

OLS

3.B

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

odpadá

OLS

3.A

 

Obecná absence třídy

Dobešová Iva

1.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

odpadá

AJ

3.B (A1AB)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

3.C (A1AB)

 

Obecná absence třídy

Holcová Barbora

3.hod

odpadá

AJ

1.C (A1CD)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

AJ

4.C

 

Maturitní zkoušky

Hub Petr

0.hod

odpadá

DEJ

2.A

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MAT

1.B

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

DEJ

1.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

odpadá

DEJ

1.A

 

Obecná absence třídy