Adventní tvoření

25.11.2019

V pondělí 25.11.2019 proběhlo ve vstupním vestibulu školy adventní tvoření. Paní zahradnice přichystala materiál, který byl z větší části posbírán v našem arboretu, např. zelené chvojky, různobarevné šišky, barevné slupky bukvic i tobolky ibišku. Nechyběly také tradiční součásti adventní výzdoby: svíčky, věnečky, červené a zlaté stužky.

Žáci, zaměstnanci i veřejnost si vyráběli klasické adventní věnce, ale také si vyzkoušeli méně tradiční výzdobu - svícny z  březových špalků, věnce na dveře i vánoční sovičky.

Jsme rádi, že všichni, kdo si našli čas a přišli pobýt s námi, byli velice spokojeni.

Velké poděkování patří paní Renatě, která vše nachystala a byla nápomocná návštěvníkům při tvorbě jejich adventních výrobků.

Akci finančně podpořil Olomoucký kraj.

Logo OK