Fotbalový zápas

05.12.2019

V měsíci prosinec proběhl zápas ve fotbale v hale Cement Hranice, kterého se zúčastnilo celkem 14 studentů. Oproti minulým rokům došlo ke změně hracího systému a to především z důvodu nižšího zájmu ze strany studentů. Tento rok se uskutečnil zápas mezi studenty 4. ročníků proti studentům z 1-3. ročníků. Z počátku to vypadalo na jednostrannou záležitost. Studenti nižších ročníků vsítili první branku až pro ně za nepříznivého stavu 0:5. Poté se zápas vyrovnal a v polovině utkání byl stav 8:7 pro studenty 4. ročníků. Po vyrovnané třetí čtvrtině se rozhodlo až v poslední čtvrtině, kdy studenti 1. – 3. ročníků doplatili na úzký kádr a prohráli 10:12. Utkání mělo velice dobrou úroveň. Utkání se hrálo 4x15 minut.

Složení mužstev

• 4. ročníky – Denko, Grmela, Němec, Gattnar, Chylík, Štulpa, Kolaja, Lujka
  • 1. – 3. ročníky – Rousek, Skočdopole, Lízal, Hapala, Nakládal, Svoboda J.