Mezinárodní mistrovství ČR v nohejbale škol s lesnickými obory

20.06.2019

Ve čtvrtek 20.6.2019 se konalo Mezinárodní mistrovství ČR v nohejbale trojic středních škol vyučujících lesnické obory. Akci pořádalo Vzdělávací a sportovní centrum Bílá na umělém hřišti v sousedním areálu hotelu Bauer.

Do turnaje se přihlásilo 6 družstev žáků a 4 družstva dospělých. Účastníkem byli opět i Slováci. V každé kategorii se hrálo systémem každý s každým na dva vítězné sety. Bohužel, letos počasí nohejbalistům nepřálo a úvodní dvě hodiny pršelo. Nejdříve se utkali senioři. Vítězství obhájili hráči ze Šternberka. Kategorii zaměstnanců jsme neobsadili. V následujících zápasech žáků nás reprezentovala trojice ve složení Ondřej Grmela, Dalimil Chylík a Libor Štulpa. Utkání byla odehrána v čase 15.30 – 19.00 hod. Během turnaje naše trojka neztratila ani set a přesvědčivým způsobem obhájila loňské prvenství.

Součástí akce byla i prohlídka okolí. V pátek dopoledne nás vyvezli lanovkou na kopec, odkud nám  hlavní organizátor pan Lapčík s odborným výkladem ukázal překrásný výhled na Beskydy.

Pořadí turnaje

1.místo            SLŠ Hranice

2.místo            SOŠ lesnická a strojírenská Šternberk „A“

3.místo            SOŠ Nové Město na Moravě