Trubači na výstavě Myslivost a příroda

13.04.2019

O víkendu 13.-14. dubna se žáci zúčastnili v prostorách výstaviště Floria Kroměříž prodejní a výstavní akce „Myslivost a příroda“. Škola dostala nabídku prezentovat maturitní obor lesnictví jednak klasickou formou burzy "na stánku" a také prostřednictvím několika hudebních výstupů školních trubačů. Tradiční akce nabízela program ve dvou halách a třech venkovních přístřešcích. Množství návštěvníků bylo úměrné chladnému počasí. Největší návštěvnost měla výstava trofejí a prodej mysliveckého oblečení.

Děkujeme Vítu Čtvrtlíkovi, Petru Kunčarovi, Tadeáši Sladkému a Martinu Žídkovi za vzornou reprezentaci školy.                                                                                               Pt