Trubači uzavírali koncert na SPŠ

14.12.2018

Na pátek 14. prosince dopoledne pozvalo vedení SPŠ v Hranicích čtyři naše trubače na školní předvánoční koncert. Ten se konal v tělocvičně za přítomnosti všech tříd. Hlavním aktérem bylo početné hudební těleso, sestavené z řad studentů, učitelů a přátel Střední průmyslové školy. V programu bylo několik koled. V řadách dalších učinkujících, kromě našich žáků, byly i dvě studentky Střední zdravotnické školy – violoncelistky. Naši hudebníci dostali tu čest celou akci uzavřít. Jejich kvalitní provedení skladeb vyprovodili všichni diváci dlouhým potleskem. Opět tak důstojně a se ctí reprezentovali naši školu.

Děkujeme Aničce Bednářové, Karolíně Volkové, Víťovi Čtvrtlíkovi a Zdeňkovi Růžičkovi za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Roman Pytela