Září a říjen ve znamení sportovních akcí

Helena DrozdováCo je nového, Fotogalerie

Sportu se nevyhýbáme a je to vidět. Během prvních dvou měsíců se uskutečnilo několik turnajů v různých odvětvích sportu.  A nikde jsme se neztratili! Posuďte sami:

Dne 20. 9. 2023 proběhl středoškolský atletický pohár v Přerově. V konkurenci středních škol okresu Přerov obsadily dívky SLŠ 5. místo, chlapci obsadili krásné 2. místo. Dne 26.9. jsme na přespolním běhu družstev v Přerově obsadili skvělé 2. místo v konkurenci 9 týmů středních škol. Vítku Hasalovi se zde podařil “husarský kousek”, kdy v konkurenci 55 závodníků nenašel přemožitele a vyhrál. Ve čtvrtek 5.10. se naši hoši umístili na krásném 4. místě v okresním kole ve volejbale. V úterý 17.10. bojovaly jako lvice naše děvčata také ve volejbale. Zasloužené 5. místo potvrzuje kvalitu našich děvčat, které hrály proti registrovaným hráčkám. A také jsme byly nejlepší ze zúčastněných hranických škol. A jako poslední do této chvíle se hrál fotbal v úterý 17.10. Byla to kvalifikace pro okresní kolo a mužstvo skončilo na krásném 4. místě.

Všem gratulujeme ke krásným výsledkům a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.